Imieniny: Delfin, Dobiemiest, Jan, Konrad, Konrada, ...

Polecane newsy
Chojniczanka w Finale!
Grafika
Już 28 listopada odbędzie się Finał popularnego programu Mam Talent. W...
Chojnice (województwo pomorskie, powiat chojnicki) - miasto leży w zachodniej części Borów Tucholskich - na południu Kaszub.
Liczba mieszkańców - około 40 tysięcy.
Burmistrzem miasta od 1998 roku jest Arseniusz Finster.

Ciekawe zabytki to Bazylika Mniejsza, Brama Człuchowska, Ratusz. W Chojnicach znajduje się basen, stadion miejski, kręgielnia i kino.

Na spacer warto wybrać się na Stary Rynek oraz do Parku 1000-lecia.

W pobliżu miasta znajdują się piękne lasy i jeziora (największe: Jezioro Charzykowskie). Jest wiele znanych miejscowości turystycznych (Charzykowy, Swornegacie). W okolicy Chojnic przepływa rzeka Brda.

Od 1995 roku w Chojnicach organizowana jest w Fosie Miejskiej: Noc Poetów.

Kod pocztowy: 89-600

Tablice rejestracyjne: GCH


Szpital z jakością Email
26.11.15
Chojnicki szpital znowu może pochwalić się swoimi osiągnięciami. Zdobyliśmy trzy certyfikaty jakości.

Na początku sierpnia chojnicką placówkę odwiedził zespół auditorów, którzy sprawdzali funkcjonowanie szpitala pod względem zgodności z normami ISO 9001:2000, ISO 14001 oraz systemem HACCP.

Absolutną nowością jest uzyskanie certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ISO 14001) związanego z ochroną środowiska.

Do certyfikacji środowiskowej szpital przygotowywał się już od 2009 r. Została opracowana nowa POLITYKA JAKOŚCI, swoją działalność rozpoczął zespół do spraw identyfikacji aspektów środowiskowych, a także zostali przeszkoleni auditorzy wewnętrzni.

Wyniki auditu są dla wszystkich pracowników szpitala zarówno nagrodą, jak i motywacją do dalszej pracy nad doskonaleniem zintegrowanego systemu zarządzania.

/na podstawie: szpital.chojnice.pl/
Zobacz również

- Ławki Parkowe

- Pensjonat Tuchola

Reklama
Strona chojnice.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji funkcjonowania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.
Chojnice w katalogu Gwiazdor