Imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Bernadetta, ...

Lista wydarzeń

Polecane newsy
Fotografie Wojciecha Libery
Grafika
Towarzystwo Przyjaciół LO im. Filomatów Chojnickich zaprasza w czwartek 28...
Zrób ciekawe zdjęcie i wygraj bilety
Grafika
Chojnickie Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników fotografii do...
Chojnice (województwo pomorskie, powiat chojnicki) - miasto leży w zachodniej części Borów Tucholskich - na południu Kaszub.
Liczba mieszkańców - około 40 tysięcy.
Burmistrzem miasta od 1998 roku jest Arseniusz Finster.

Ciekawe zabytki to Bazylika Mniejsza, Brama Człuchowska, Ratusz. W Chojnicach znajduje się basen, stadion miejski, kręgielnia i kino.

Na spacer warto wybrać się na Stary Rynek oraz do Parku 1000-lecia.

W pobliżu miasta znajdują się piękne lasy i jeziora (największe: Jezioro Charzykowskie). Jest wiele znanych miejscowości turystycznych (Charzykowy, Swornegacie). W okolicy Chojnic przepływa rzeka Brda.

Od 1995 roku w Chojnicach organizowana jest w Fosie Miejskiej: Noc Poetów.

Kod pocztowy: 89-600

Tablice rejestracyjne: GCH


Szpital z jakością Email
11.02.16
Chojnicki szpital znowu może pochwalić się swoimi osiągnięciami. Zdobyliśmy trzy certyfikaty jakości.

Na początku sierpnia chojnicką placówkę odwiedził zespół auditorów, którzy sprawdzali funkcjonowanie szpitala pod względem zgodności z normami ISO 9001:2000, ISO 14001 oraz systemem HACCP.

Absolutną nowością jest uzyskanie certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ISO 14001) związanego z ochroną środowiska.

Do certyfikacji środowiskowej szpital przygotowywał się już od 2009 r. Została opracowana nowa POLITYKA JAKOŚCI, swoją działalność rozpoczął zespół do spraw identyfikacji aspektów środowiskowych, a także zostali przeszkoleni auditorzy wewnętrzni.

Wyniki auditu są dla wszystkich pracowników szpitala zarówno nagrodą, jak i motywacją do dalszej pracy nad doskonaleniem zintegrowanego systemu zarządzania.

/na podstawie: szpital.chojnice.pl/
Reklama
Strona chojnice.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji funkcjonowania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce.
Chojnice w katalogu Gwiazdor